Młodzi Literaci

"Dostrzeżmy młodych literatów"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-11-02 21:16:19

Wiklinowy

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 31
Punktów :   

Ciężkowice

Pierwsze warsztaty za nami! Poeci z Ciężkowic są już bogatsi o cenne wskazówki. Zachęcam wszystkich, którzy wzięli udziałw warsztatach do wypowiadania się na ten temat!

Offline

 

#2 2007-11-04 16:03:21

Bogini Eris

Administrator

4174938
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 22
Punktów :   

Re: Ciężkowice

Pierwsze warsztaty odbyły się w Bibliotece Publicznej w Ciężkowicach (dziękujemy serdecznie pani Katarzynie Zych - dyrektor bilioteki, za zostanie po godzinach w piątkowy wieczór).

Moje wrażenia: było bardzo kameralnie, nastrojowo, rozmawialiśmy o poezji przy herbatce i ciasteczku. Poprosiłam dziewczyny - uczestniczki, żeby napisały mi co myślą o warsztacie - i powiem Wam, że bardzo się cieszę, bo było bardzo pozytywnie. Gdy pisze się projekt, załatwia całe mnóstwo papierkowych rzeczy a później dostaje się taką informację zwrotną - to już się nie pamięta o tych papierkach wcześniejszych - dla takich chwil warto żyć. hihi:)

Mam nadzieję. że dziwczęta bardzo szybko podzielą się z nami wrażeniami.

Offline

 

#3 2007-11-08 19:52:37

Talusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ciężkowice

Hmm... no to widzę, że pierwsza wyrażam swoją opinię o warsztatach Fajnie Oczywiście podobało mi się to spotkanie. Cieszę się szczególnie z tego, że mogłam usłyszeć opinię na temat tego jak piszę... Parę takich szczerych słów często się przydaje. To jest taka miła odmiana gdy ktoś tak lekko skrytykuje Twój wiersz Teraz, po tym spotkaniu, mam pełniejszy obraz na temat tego jak piszę i co powinnam jeszcze poprawić. Chociaż, szczerze mówiąc, na początku trochę się tego spotkania bałam Nie brałam nigdy udziału w podobnym i nie wiedziałam jak ono wygląda, jak przebiega... Ale atmosfera była bardzo miła Na pewno jeszcze długo będę mile ten wieczór wspominać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maniek-mods.pun.pl www.pgklan.pun.pl www.watahaiwilczki.pun.pl www.wknb.pun.pl www.narutospbf.pun.pl