Młodzi Literaci

"Dostrzeżmy młodych literatów"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-11-04 15:53:38

Bogini Eris

Administrator

4174938
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 22
Punktów :   

Tomik z Ciężkowic.

To będzie nasz pierwszy tomik. Dziś właśnie wysłałam teksty (poprawione po piątkowym warsztacie) do Pana prof. dr hab. Stanisława Jaworskiego i Bernadetty Cich - naszych prowadzących warsztaty a także recenzentów - to od nich, koniec końców, zależy co w zostanie wydrukowane. Ilustracje już mamy, więc pod koniec tygodnia, mam nadzieję, tomik trafi do drukarni... już nie mogę się doczekać chwili, gdy będę miała go w ręku:)


2 grudnia 2007
koniec tygodnia - i tomik złożony!!! już nie mogę się doczekać, gdy będę miała go w ręku.

W tomiku "Ciężkowickie Próby" zamieszczone są teksty Natalii Szostek, Izabeli Staniszewskiej i Rozalii Kosteckiej, ilustracje: Kamil Kukla, Tłumaczenie: Maria Laura Jędrzejowska, tekst wstępu: prof. dr hab. Stanisław Jaworski i Bernadetta Cich skład: Anita Srebro:)

Offline

 

#2 2008-03-07 22:49:07

Wiklinowy

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 31
Punktów :   

Re: Tomik z Ciężkowic.

Tomik już przecież wyszedł a tu o tym ani widu ani słychu Osoby posiadające takowy upowarzniam do pisania swoich wrażeń

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgklan.pun.pl www.wknb.pun.pl www.nilfgaardguild.pun.pl www.maniek-mods.pun.pl www.narutospbf.pun.pl